Szukasz profesjonalisty, który naprawi uszkodzoną protezę? Skorzystaj z usług Laboratorium Protetycznego JUNOLAB prowadzonego przez Janusza Nowaka!
Od ponad 15 lat poprawiamy komfort życia klientów, wykonując naprawy uszkodzonych protez zębowych. Niezależnie od przyczyny i rodzaju uszkodzeń naszym celem jest, aby jeszcze tego samego dnia mogli Państwo odebrać naprawioną protezę.
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych pacjentów oferujemy również możliwość wykonania ekspresowych napraw protez w soboty i niedzielę, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
Każda osoba odwiedzająca nasze laboratorium w Krakowie - Nowej Hucie może liczyć na indywidualne podejście, profesjonalne rozwiązanie problemu i szybką realizację prac.
Zapraszamy zarówno do kontaktu telefonicznego tel. 662 438 344, jak i do odwiedzenia nas na miejscu os. Centrum B7/36, Kraków Nowa Huta.

Korzystając z tej strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszego serwisu. W dowolnym momencie możesz zmienić ustawienia plików cookies lub je zablokować w swojej przeglądarce. Więcej dowiesz się w Polityce prywatności Czytaj dalej